Pinnacle Video Spin Download

Pinnacle Video Spin to aplikacja do szybkiego i prostego tworzenia i edycji filmów oraz materiałów wideo. Ponadto za pomocą programu stworzymy i przerobimy filmy, które będzie można odtworzyć na urządzeniach marki Apple czy przenośnych konsolach do gier Sony.

Oprócz tworzenia i edycji filmów, program Pinnacle Video Spin jest w stanie przechwytywać wideo z dźwiękiem Dolby Digital Audio z zewnętrznych źródeł podłączonych do komputera. Za pomocą aplikacji możemy również stworzyć ciekawe efekty, takie jak przejścia pomiędzy scenami etc. Możemy również dodać dowolny tekst do filmu, efekty dźwiękowe (odgłosy zwierząt, ludzi, przedmiotów etc.), podkład muzyczny i wiele, wiele innych.

Stworzone lub edytowane za pomocą Pinnacle Video Spin materiały można zapisać w takim formacie, jak AVI, DivX, Flash, Real Media, MPEG czy Windows Media. W najnowszej odsłonie programu możemy również szybko przesyłać filmy bezpośrednio na popularne serwisy internetowe, takie jak YouTube czy Yahoo! Video. Oprócz tego godna uwagi jest funkcja obsługi formatu 3GP, który jest znany przede wszystkim posiadaczom urządzeń mobilnych i telefonów komórkowych.

Za pomocą programu Pinnacle Video Spin w pełnej wersji możemy także importować oraz eksportować pliki QuickTime bezpośrednio do i z aparatów cyfrowych. Producenci wprowadzili także zestawy kodeków SpinPack z takimi elementami jak AMR Audio oraz .mov. Wszystkie pliki mogą być również zapisane w formatach zgodnych z urządzeniami iPod, PSP etc.