WinAVI Video Converter Download

Nie każdy film dostępny i odtwarzany na komputerze możemy uruchomić na domowym odtwarzaczu DVD lub Blu-ray i odwrotnie. Niekiedy konieczne jest przekonwertowanie formatu na inny, aby odtwarzanie było bezproblemowe i przyjemne. W takich chwilach z pewnością przyda się WinAVI Video Converter.

WinAVI Video Converter to bardzo zaawansowana i chwalona przez użytkowników aplikacja, która jest w stanie przerobić praktycznie każdy format filmu na inny. Jeśli więc mamy stary film na DVD i chcemy go odtworzyć na komputerze lub urządzeniu przenośnym, WinAVI Video Converter z pewnością sobie z tym poradzi.

Nic dziwnego - WinAVI Video Converter obsługuje większość dostępnych obecnie i stosowanych formatów, takich jak ASF, WMV, RM, QuickTime MOV, AVI, MPEG1/2/4, VCD/SVCD/DVD, DivX, XVid, Flash SWF i wiele, wiele innych. Bez znaczenia jaki film ściągnęliśmy z sieci i gdzie chcemy go odtworzyć, WinAVI Video Converter z pewnością poradzi sobie z każdym wyzwaniem.

Warto zwrócić uwagę na zaawansowany silnik kompresujący, który pozwala przerobić zwykły film w formacie AVI do formatu DVD w zaledwie kilkanaście minut. Potem możemy taki film nagrać na płytę i odtworzyć go na każdym urządzeniu. Mimo zaawansowania programu, jest on bardzo prosty w obsłudze – wystarczy wybrać plik źródłowy, określić format wyjściowy oraz miejsce zapisu nowego pliku. Można również wybrać wiele opcji dotyczących jakości konwertowania, a na deser dostajemy wsparcie dla technologii NVIDIA CUDA.