WAV MP3 Converter Download

Chcesz zmniejszyć swoje pliki WAV? Lub przekonwertować je na MP3, WMA lub OGG i nagrać je z wyśmienitą jakością na swoją płytę CD? Wystarczy że użyjesz WAV MP3 Converter! WAV MP3 Converter to narzędzie któro pozwoli Ci na konwersje plików dźwiękowych. WAV MP3 Converter wspiera konwersję plików wsadowych formatów takich jak MP3, WAV, WMA czy OGG. Możesz konwertować pliki MP3, WMA i OGG do plików WAV o niesamowitej jakości, a następnie nagrywać je na płyty CD i cieszyć się wspaniałym dźwiękiem w salonie lub samochodzie.

Możesz przekonwertować swoje pliki WAV, WMA lub OGG na pliki o formacie MP3, dzięki temu masz możliwość odsłuchu swoich ulubionych piosenek na przenośnym odtwarzaczu muzycznym. WAV MP3 Converter konwertuje pliki muzycznie cyfrowo, bez użycia Twojej karty dźwiękowej, dzięki temu jest w stanie stworzyć perfekcyjną kopię oryginału. Konwertuj pliki z jednego formatu do drugiego w locie (bez potrzeby tworzenia plików tymczasowych). WAV MP3 Converter posiada interfejs przyjazny użytkownikowi, konwertowanie plików dźwiękowych zajmie Ci teraz chwilę i będzie bardzo wygodne i przyjemne. 


Możliwości programu WAV MP3 Converter:

  • Konwertuje pliki MP3, WMA i OGG do wysokiej jakości plików WAV, które możesz potem nagrać na płytę CD.
  • Konwertuje pliki WAV, WMA i OGG do plików w formacie MP3, byś mógł bez przeszkód słuchać ulubionej muzyki w odtwarzaczach przenośnych.
  • Konwertuje pliki MP3, WAV oraz pliki OGG do plików w formacie WMA dzięki czemu możesz odtwarzacz muzykę w programie Windows Media Player.
  • Konwertuje pliki w formacie MP3, WAV oraz WMA na pliki w formacie OGG.
  • Posiada bogate opcje dekodowania plików MP3, WMA oraz OGG. Posiada wsparcie dla plików MP3 i OGG o częstotliwości próbkowania od 6000 do 48000.
  • Dzięki wbudowanemu edytorowi id3 możesz z łatwością edytować informacje w tagach typu ID3.
  • Wsparcie dla MP3 VBR oraz OGG VBR.
  • Dzięki przyjaznemu interfejsowi i szybkiej konwersji Twoja praca będzie błyskawiczna!