DAEMON Tools Pro Download

DAEMON Tools Pro to zaawansowana i najbogatsza wersja niezwykle popularnego i chwalonego przez użytkowników programu do zarządzania wirtualnymi napędami CD i DVD w systemie operacyjnym Windows.

Do najważniejszych funkcji programu DAEMON Tools Pro również w wersji darmowej Lite należy możliwość emulacji najpopularniejszych technologii zabezpieczeń nośników, takich jak Laserlock, Securom, Safedisc, CDCOPS, StarForce, Protect CD etc. Funkcja ta pozwala stworzyć kopie bezpieczeństwa oprogramowania, filmów lub gier – tak przygotowany obraz płyty można bez problemu uruchomić w emulatorze napędu bez konieczności wkładania płyty do napędu.

W ustawieniach programu DAEMON Tools Pro można zaznaczyć opcję uruchamiania wraz ze startem systemu Windows. Jeśli po uruchomieniu systemu zawsze korzystamy z programów umieszczonych na płycie, możemy ustawić automatyczną emulację wybranych obrazów. Program uruchamiany jest zarówno za pośrednictwem tradycyjnego skrótu, jak i przy pomocy ikonki w zasobniku systemowym. W systemach Windows Vista i 7 program może być również sterowany za pomocą gadżetu na pulpicie.

Za pomocą programu DAEMON Tools Pro możemy emulować nawet 32 wirtualne napędy. Aplikacja poradzi sobie z takimi formatami, jak MDX, MDS/MDF, ISO, B5T, B6T, BWT, CCD, CDI, BIN/CUE, APE/CUE, NRG, PDI i ISZ. Jakby tego było mało, za pomocą programu możemy stworzyć, edytować lub konwertować obraz w formacie ISO, MDS/MDF i MDX. Każdy obraz możemy również zabezpieczyć hasłem lub podzielić na mniejsze pliki.

DAEMON Tools Pro posiada też wbudowane narzędzie do nagrywania płyt, za pomocą którego nie tylko nagramy stworzone za pomocą programu obrazy płyt, ale również wymażemy zawartość płyt wielokrotnego zapisu. Wersja testowa programu działa przez okres 20 dni.