RadioSure Download

RadioSure to darmowa aplikacja, dzięki której posłuchamy radia za pośrednictwem Internetu. Program umożliwia także nagrywanie stacji radiowych do formatu MP3. Nagrywać możemy ciągły strumień dźwięku, jak również ustawić automatyczne dzielenie materiału na osobne piosenki. RadioSure obsługuje odczytywanie informacji nadawanych przez stacje radiowe, zatem na pasku wyświetlają się informacje o danym utworze.

Niesamowitym plusem programu jest ogromna baza dostępnych stacji. Do dyspozycji użytkownika oddano prawie 23 tysiące pozycji z podziałem na rodzaj granej muzyki oraz kraju. Interfejs programu jest prosty w użyciu i przyjemny, a jego dolna część przypomina nieco przyciski nawigacyjne z prawdziwego odtwarzacza radiowego. W środkowej części okna znajdziemy listę wszystkich dostępnych audycji - jest ona na bieżąco aktualizowana i sprawdzana, dlatego ciężko znaleźć stacje, które nie działają, co jest zdecydowanym plusem pośród innych programów tego typu.

Wszystkie dostępne stacje radiowe możemy sortować ze względu na kraj, język oraz typ. Program posiada także wyszukiwarkę, dzięki której możemy szybko znaleźć pożądaną stację po nazwie. Na uwagę zasługuje fakt, że w programie znajdziemy dużo polskich pozycji, których słuchamy na codzień. RadioSure umożliwia słuchanie takich stacji, jak Chilli ZET, Radio Eska, Trójka, Blue FM, PowerStacja, Złote Przeboje oraz wiele innych. Ulubione pozycje możemy oznaczyć serduszkiem, dzięki czemu zostaną dodane na listę szybkiego dostępu.

RadioSure wspiera także obsługę skórek, zatem jeżeli zechcemy bardziej upodobnić interfejs do prawdziwego odbiornika radiowego, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z propozycji oferowanych na oficjalnej stronie internetowej producenta.