Auslogics Registry Cleaner Download

Auslogics Registry Cleaner to bezpłatny program do czyszczenia rejestru systemu Windows ze zbędnych, zduplikowanych lub uszkodzonych wpisów. Zanieczyszczony rejestr poważnie obniża wydajność całego systemu i zwiększa ryzyko awarii komputera.

Auslogics Registry Cleaner charakteryzuje się bardzo dużą prostotą obsługi ograniczoną praktycznie do kilku kliknięć. Już po uruchomieniu, program rozpoczyna analizę rejestru systemowego w poszukiwaniu błędów. Po jej zakończeniu wyświetlana jest lista z wykrytymi problemami - użytkownik może wybrać, które błędy chce usunąć lub zdecydować się na naprawę wszystkich problemów jednocześnie.

Ciekawą funkcją programu Auslogics Registry Cleaner jest możliwość wyszukania w Internecie informacji na temat każdego problemu. Jest to niezwykle przydatna funkcjonalność dla początkujących użytkowników, którzy mogą dla pewności sprawdzić błędny wpis przed usunięciem.

Podczas skanowania Auslogics Registry Cleaner uwzględnia skróty programów, pliki pomocy, ustawienia zapory sieciowe, zainstalowane oprogramowanie etc. Jeśli usuwanie problemów zakończy się niepowodzeniem lub awarią systemu, za pomocą funkcji Rescue Center możemy przywrócić system do stanu sprzed optymalizacji.