Magix Music Maker Download

Magix Music Maker 2015 to multimedialne narzędzie, za pomocą którego stworzymy, wyedytujemy oraz zmiksujemy własne piosenki. Program jest niezwykle łatwy w użyciu, co pozwala każdemu użytkownikowi poczuć się jak prawdziwy artysta i skomponować własną muzykę. Efekty osiągane przez program mają profesjonalny charakter, a to za sprawą wysokiej jakości sampli i próbek, które wykorzystujemy w procesie twórczego tworzenia.

Do największych zalet Magix Music Makera należy zdecydowanie zaliczyć bogatą gamę różnorodnych dźwięków, które możemy wykorzystać w swoich utworach. Wszystkie dźwięki i petle są odpowiednio ułożone, dopasowane i podzielone na kategorie, dzięki czemu znalezienie ich nie stanowi problemu.

Budowanie własnych piosenek jest bajecznie proste, a słowo “budowanie” jest tu najwłaściwszym określeniem. Cały proces przypomina układanie klocków - wystarczy, że wybierzemy odpowiednie sample, a następnie przeciągniemy je za pomocą myszki na odpowiednią ścieżkę. Ścieżek jednocześnie możemy mieć aż 99, co pozwala na stworzenie naprawdę niepowtarzalnej muzyki. Interfejs programu również zasługuje na pochwałę - wszystkie funkcje są dostępne na wyciągniecie ręki, a obsługa programu jest intuicyjna.

Magix Music Maker posiada obsługę wtyczek VST, zatem bez problemu możemy wykorzystać wirtualne instrumenty firm trzecich, a co za tym idzie dodawać własne sample bądź nagrania. Jeżeli ktoś jest nieco uzdolniony muzycznie i potrafi grać na jakimś instrumencie, to obsługa wtyczek VST przyda się do nagrania własnych fragmentów.

Tworzenie muzyki jest nieodłączne z procesem udostępniania jej szerszej publiczności. Z tego właśnie powodu twórcy wyposażyli swój program we wbudowaną funkcję przesyłania utworzonych projektów do serwisów społecznościowych, takich jak Facebook, SoundCloud oraz YouTube.