MixPad Audio Mixer Download

MixPad Audio Mixer to prosty w użyciu pakiet narzędzi do miksowania muzyki, który pozwala szybko utworzyć miksy na wysokim poziomie. Program może przetwarzać więcej niż 100 ścieżek jednocześnie różnego formatu. Dodatkowo, w programie zaimplementowano takie funkcje, jak zgrywanie płyt audio oraz wycinanie ścieżki dźwiękowej z filmów. Z pewnością okażą się przydatne wszystkim amatorom tworzenia własnych miksów.

Program cechuje się przyjaznym i intuicyjnym interfejsem. Znajdziemy tu znane z innych programów przyciski nawigacyjne, które sprawiają, że użytkownik poczuje się w jak w domu. Dodawane ścieżki prezentowane są w pozycji horyzontalnej, jedna po drugą. Pasek przewijania umożliwia szybkie przemieszczanie się pomiędzy dużą ilością ścieżek. Dla każdej ścieżki z osobna możemy dodać poszczególne efekty oraz ustawić głośność i inne parametry. Wszystkie ścieżki możemy dowolnie rozmieszczać i uruchamiać ich odtwarzanie w różnym czasie jak również miksować ze sobą.

MixPad Audio Mixer posiada wbudowane efekty, takie jak Amplify, Chorus, Compressor, Distortion, Echo, Flanger, High Pass, Reverb czy Equalizer, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać własne. Z pewnością w tym wypadku okaże się przydatne wsparcie dla wtyczek i instrumentów VST, dzięki czemu możemy rozbudowywać funkcjonalność programu o nowe dodatki.

Poza dodawaniem efektów, program umożliwia także przycinanie fragmentów utworów, wstawianie ciszy, łączenie i dzielenie oraz dodawanie płynnego zgłośnienia lub wyciszenia początkowych i końcowych partii piosenki. W aplikacji znajdziemy też konfigurowalny metronom, do którego możemy przypisać własny plik dźwiękowy.

Gotowe projekty możemy eksportować do plików audio w formatach m.in. MP3 oraz WAV. Na uwagę jednak zasługuje funkcja eksportowania ścieżki dźwiękowej do pliku video, dzięki czemu możemy zsynchronizować dźwięk z gotowym filmem. Wystarczy wybrać gotowy plik AVI oraz ustawić czas, od którego ma się rozpocząć odtwarzanie naszego pliku w wybranym materiale wideo.