CherryPlayer Download

CherryPlayer to darmowa aplikacja, z poziomu której możemy odtwarzać filmy i muzykę z serwisów VK Music, VK Videos, YouTube oraz Last.FM. Program daje nam w ten sposób nielimitowany dostęp do milionów piosenek i filmów, które są strumieniowane na nasz dysk w wysokiej jakości. Podczas oglądania i słuchania możemy tworzyć w programie swoje prywatne playlisty i umieszczać na nich ulubione pozycje.

Aplikacja posiada przyjemny i nieskomplikowany interfejs, który sprawia, że CherryPlayera używa się szybko, stabilnie oraz bez problemów. W pasku bocznym znajdziemy swoją własną bibliotekę playlist, a także odnośniki do serwisów obsługiwanych przez aplikację. Na plus warto zaznaczyć, że przeglądanie nowości w serwisach YouTube, VK.com czy Last.FM odbywa się bezpośrednio w oknie programu. Mamy tutaj do dyspozycji gotowe listy przebojów z portalów Last.FM, BBC bądź Billboard, a także dostęp do wszystkich kategorii na YouTube.

Główną zaletą programu jest wyszukiwarka, która pozwala za jednym razem przeszukać zawartość wszystkich obsługiwanych serwisów i wyświetlić odpowiednie pozycje. Po ukazaniu się wyników wyszukiwania, użytkownik może się przełączać za pomocą zakładek pomiędzy konkretnymi serwisami i nakładać odpowiednie filtry na otrzymane wyniki. Odtwarzanie znalezionej muzyki odbywa się płynnie, a jakość dźwięku nie jest sztucznie obniżana.