Video Edit Master Download

Video Edit Master to narzędzie, przy pomocy którego możemy łączyć kilka plików filmowych w jeden cały. Zaletą programu jest to, że poza łączeniem całych plików, użytkownik może także wybrać określone fragmenty z danych filmów i złączyć wszystko w jedną całość. Dzięki temu aplikacja jest bardziej elastyczna w porównaniu do konkurencyjnych programów.

Video Edit Master sprawia, że łączenie filmów nie jest skomplikowane i poradzą sobie z tym nawet te osoby, które nie miały wcześniej nic wspólnego z obróbką i edycją video. Interfejs programu nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale posiada wszystkie funkcje na wyciągnięciu ręki i jest dość intuicyjny. Poza listą plików, na których pracujemy, w programie znajdziemy także podgląd naszego filmu wraz z menu nawigacyjnym.

Rozpoczęcie procesu łączenia należy zacząć od zaimportowania plików filmowych do naszego projektu - odpowiednia opcja znajduje się w zakładce Files > Add to project. Wszystkie wybrane pliki trafią do panelu Project Files - jest to swego rodzaju kontener materiałów, na których pracujemy lub będziemy pracować. Z tego miejsca możemy określić konkretny fragment, który chcemy wyciąć lub po prostu dodać całe pliki. Po podjęciu odpowiednich decyzji możemy rozpocząć proces łączenia plików.

Aplikacja nie posiada żadnych zaawansowanych ustawień czy preferencji - wszystkie funkcje widoczne są w głównym oknie. To bardzo proste narzędzie, którym szybko i łatwo połączymy pliki (również z uwzględnieniem konkretnych fragmentów filmu) filmowe bez zbędnego ustawienia setek opcji.