Koreański producent ma na swoim koncie wiele udanych premier – od budżetowej serii Samsung Galaxy A, przez flagowe telefony Samsung S, które biły rekordy popularności, po nowatorskie składane smartfony z serii Samsung Galaxy Z Fold i Z Flip. Niebawem wejdzie na rynek najnowszy model. Co warto wiedzieć o firmie?

Smartfon Samsung Galaxy

Smartfon Galaxy, nowoczesne urządzenie elektroniczne praktycznie do wszystkiego, jest rzeczą, z którą użytkownik się nie rozstaje, bez której czuje się jak bez ręki. Dzwonienie, SMS-owanie, kontrolowanie czasu, nawigowanie, fotografowanie, słuchanie muzyki, przeglądanie Internetu, wyszukiwanie informacji, oglądanie filmów, czytanie książek, robienie przelewów bankowych, czatowanie, granie, korzystanie z serwisów społecznościowych, kupowanie biletów komunikacji miejskiej i nie tylko, uprawianie sportu i wiele, wiele innych czynności wykonuje się teraz przy pomocy (lub z udziałem) smartfonów i działających na ich mobilnych aplikacji, które to umożliwiają. To już od dawna nie jest tylko sprzęt „do wykonywania połączeń telefonicznych, wzbogacony o kilka ciekawych funkcji dodatkowych”. Są to urządzenia, które okazują się dzisiaj kluczowe w wielu sferach codziennego życia – pozwalają robić zakupy, planować zajęcia, same informują użytkowników o nadchodzącej podróży, zapiskach z kalendarza na dany dzień czy o pogodzie, zapewniając dostęp do rozbudowanych opcji personalnych. Więcej szczegółów na stronie: https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony.

Smartfony Samsung Galaxy

Samsung to jedna z wiodących marek smartfonów. Koreański producent podbił światowe rynki, oferując urządzenia świetnej jakości. Jednym z kluczowych produktów są smartfony z serii Samsung Galaxy. Pierwszy model Galaxy pojawił się w 2009 roku. Mimo upływu czasu ta seria wciąż cieszy się dużą popularnością. Świetna wydajność i stosunek ceny do jakości sprawiły, że telefony Samsung stały się bardzo popularne. To obok iPhone’ów i Xiaomi jedne z najchętniej wybieranych smartfonów. Prześledź cechy 3 kultowych modeli z serii Samsung Galaxy.

Samsung Galaxy S to najbardziej popularne telefony od Samsunga, które nieprzerwanie plasują się w czołówce sprzedaży i są głównym konkurentem telefonów Apple. Obecnie najnowszym modelem z serii Galaxy S jest Samsung Galaxy S22 wydany w 2022 roku. Seria telefonów „S” jest świetnie dopracowana – smartfony oferują dostęp do sieci najnowszej generacji – 5G, mają wytrzymałe baterie, które pozwalają na wiele godzin słuchania muzyki, oglądania wideo i korzystania z urządzenia bez przerwy. Samsung Galaxy S to również robiące wrażenie wyświetlacze o podwyższonej częstotliwości odświeżania obrazu, a także procesory najnowszej generacji zapewniające wydajną pracę urządzenia nawet podczas działania kilku aplikacji w tle. Więcej na temat znajdziesz na stronie: https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/samsung.

Na średniej półce cenowej dominują smartfony serii Samsung Galaxy A, które zadebiutowały w 2015 roku i wyróżniają się świetnym stosunkiem ceny do jakości. Możesz liczyć na nowoczesne podzespoły zamknięte w kompaktowych i estetycznych obudowach. Telefony Samsung z serii Galaxy A to doskonały wybór, jeśli chcesz postawić na wszechstronny telefon, który pozwoli Ci komfortowo korzystać z internetu, portali społecznościowych i robić świetnej jakości zdjęcia.

Najbardziej innowacyjne rozwiązanie zaproponowane dotychczas przez Samsunga to składane smartfony z serii Galaxy Z. Galaxy Fold to pierwszy na świecie sprzedawany na dużą skalę smartfon ze zginanym ekranem. Premiera urządzenia spotkała się z pozytywnym odzewem – Galaxy Z Fold został wyprzedany już w kilka godzin od premiery. Duży ekran o przekątnej 7,6” zapewnia bardzo wygodne oglądanie filmów na YT, seriali, robienie notatek i korzystanie z aplikacji na co dzień. Więcej na temat jego premiery na stronie: https://www.mediaexpert.pl/lp,samsung-premiera.

Materiał zewnętrzny