Opera Download

Opera to najbardziej zaawansowana przeglądarka internetowa na rynku. Pozwala na przeglądanie stron internetowych w zakładkach, oferuję blokadę wyskakujących okienek, zawiera zintegrowane wyszukiwarki i zaawansowane funkcje takie jak; przełomowy klient e-mail, kanały RSS oraz czat IRC. Ponieważ każdy użytkownik ma swój gust, a gusta są różne.. dlatego dzięki kilku kliknięciom myszy każdy może dostosować wygląd i zawartość swojej przeglądarki do swoich potrzeb.

Opera jest przeglądarką internetową kompatybilną z Mac OS X, Unix, Windows, ONX, Symbian, OpenBSD i kilkoma innymi systemami operacyjnymi.

Kilka głównych rozwiązań przeglądarki internetowej Opera:

Nowy wygląd
· Interfejs użytkownika zaprojektowany jest tak by korzystanie z Opery były funkcjonalne, proste przyjemne i efektywne. Menu, paski narzędzi i inne elementy zostały odchudzone tak, że całość jest piękna w swojej prostocie.

Bezpieczeństwo
· Zabezpiecz się przed niebezpieczeństwem czyhającym w internecie. Opera chroni Cię przed różnego rodzaju programami ad-ware, spy-ware, przed wirusami i innym złośliwym oprogramowaniem, które po cichu atakuje Twój komputer podczas gdy Ty przeglądasz sieć.

Szybkość
· Trzymamy się naszego hasła: "Najszybsza przeglądarka na świecie". Opera przegląda strony błyskawicznie, użytkownik ma wrażenie że wręcz lata po stronach internetowych.

Blokowanie wyskakujących okien
· Nigdy więcej nie będą denerwowały Cię wyskakujące reklamy. Opera pozwoli Ci wybrać czy chcesz by dana strona wyświetliła dodatkowe okna czy nie. Wybierz blokadę wszystkich okien, lub tylko tych, których nie chcesz oglądać.

Przeglądanie za pomocą kart:
· Serfuj po internecie szybciej i wygodniej poprzez otwieranie kilkunasty stron internetowych w jednym oknie przeglądarki.

Zintegrowane wyszukiwanie
· Wyszukuj za pomocą Google, eBay, Amazon i innych wyszukiwarek w zintegrowanym polu wyszukiwania. Można także wyszukiwać bezpośrednio z paska adresu używając słów kluczowych.

Dostosowywanie do własnych potrzeb
· Dzięki skórkom i menu "wygląd", użytkownik ma możliwość dostosowania wygląda swojej przeglądarki do własnych potrzeb. Można dodawać lub usuwać przyciski, zmieniać ich wygląd i wiele innych.

Klient haseł:
· Klient haseł pamięta Twoje loginy i hasła przypisane do poszczególnych stron.

Dodatkowe możliwości:
· Pełne wsparcie dla Gmail
· Wsparcie dla kanałów Atom
· Pierwsza przeglądarka internetowa wspierająca SVG.

UWAGA: Opera 10.70 nie jest wersją finalną. Może zawierać błędy i powodować utratę danych. Używać na własną odpowiedzialność.