Opera Download

Przeglądaj internet w bezpieczniejszy, szybszy i łatwy sposób z przeglądarką internetową Opera.

Opera to najbardziej rozbudowana przeglądarka internetowa na rynku. Zawiera narzędzia blokujące wyskakujące okienka, posiada możliwość przeglądania stron w kartach, dzięki niej możemy korzystać z wbudowanych wyszukiwarek, posiada zintegrowanego klienta E-mail, kanałów RSS oraz czat IRC.

Opera działa na wszystkich głównych dystrybucjach linuksa, a mianowicie: RedHat, SuSE, Mandrake, Debian itp.

Kilka głównych rozwiązań przeglądarki internetowej Opera:

Blokowanie wyskakujących okien
· Nigdy więcej nie będą denerwowały Cię wyskakujące reklamy. Opera pozwoli Ci wybrać czy chcesz by dana strona wyświetliła dodatkowe okna czy nie. Wybierz blokadę wszystkich okien, lub tylko tych, których nie chcesz oglądać.

Zintegrowane wyszukiwanie
· Wyszukuj za pomocą Google, eBay, Amazon i innych wyszukiwarek w zintegrowanym polu wyszukiwania. Można także wyszukiwać bezpośrednio z paska adresu używając słów kluczowych.

Skórki
· Nadaj swojej przeglądarce nowy wygląd dzięki skórkom. Dzięki nim możesz zmieniać kolor, ikony oraz przyciski w przeglądarce.

Klient E-mail wraz z czytnikiem kanałów RSS
· Wbudowany klient POP/IMAP jest połączonym klientem pocztowym, czytnikiem kanałów RSS oraz organizerem list mailingowych. Opera Mail to bezpieczniejszy, szybszy i bardziej inteligentny sposób na uporządkowanie Twoich listów.

Przeglądanie za pomocą kart:
· Serfuj po internecie szybciej i wygodniej poprzez otwieranie kilkunasty stron internetowych w jednym oknie przeglądarki.

Zaawansowane bezpieczeństwo
· Zabezpiecz się przed niebezpieczeństwem czyhającym w internecie. Opera chroni Cię przed różnego rodzaju programami ad-ware, spy-ware, przed wirusami i innym złośliwym oprogramowaniem, które po cichu atakuje Twój komputer podczas gdy Ty przeglądasz sieć.

Czat IRC:
· Rozmawiaj z ludźmi z całego świata używając klienta IRC wbudowanego w przeglądarkę Opera. Używaj Opery by łączyć się z serwerami IRC by prowadzić rozmowy prywatne, lub na forum; by wymieniać się zdjęciami z przyjaciółmi i rodziną.

Opera jest teraz w pełni darmowa i nie zawiera żadnych reklam!