Auto Backup Download

Auto backup automatycznie wykonuje aktualne kopie wskazanych przez Ciebie folderów oraz programów, i umieszcza je na Twoim indywidualnym koncie na bezpiecznym serwerze Auto-Backup. Jeśli w jakiś sposób stracisz pliki (w skutek awarii komputera, kradzieży lub nawet przypadkowego skasowania), w każdej chwili możesz zalogować sie na swoje konto i ściągnąć ich aktualne kopie.

Auto-Backup wykonuje wszystkie operacje w tle i automatycznie, bez konieczności obsługi przez użytkownika, co czyni z niego proste i przydatne narzędzie dla każdego użytkownika komputera. Wbudowane szyfrowanie danych zapewnia całkowite bezpieczeństwo.

Kopia zapasowa na serwerach Auto-Backup.pl

Serwis oferuje darmowy pakiet, w ramach którego otrzymujemy 1GB miejsca na swoje dane. Konto w darmowej ofercie jest także ograniczone limitem miesięcznego transferu, który wynosi również 1GB. Istnieje jednak możliwość rozszerzenia oferty i zwiększenia zarówno dostępnego miejsca na dysku internetowym, jak i dostępnego transferu miesięcznego, jednak wiąże się to z uiszczaniem abonamentu. Szczegóły dostępne są na stronie Auto-Backup.pl.

Samo korzystanie z darmowej wersji programu jest bardzo proste i przyjemne. Musimy założyć bezpłatne konto użytkownika, aby otrzymać 1GB darmowej przestrzeni i 1GB transferu - możemy to zrobić przy pierwszym uruchomieniu aplikacji. Następnie w programie Auto-Backup wystarczy zalogować się na swoje konto i wybrać katalogi, których zawartość ma być na bieżąco kopiowana do serwisu Auto-Backup.