Internet Password Breaker Download

Elcomsoft Internet Password Breaker to narzędzie dzięki któremu z łatwością odzyskasz hasła internetowe oraz loginy. Internet Password Breaker jest idealną aplikacją do odzyskiwania różnego rodzaju haseł z przeglądarek oraz klientów pocztowych. Aplikacja z powodzeniem odzyskuje hasła oraz informacje zawarte w polach auto-uzupełniania programu Internet Explorer.  Dzięki Internet Password Breaker możesz odzyskać hasła z konta pocztowego w Windows Mail oraz Windows Live Mail. Apple Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox oraz Opera są także obsługiwane przez aplikację.

Błyskawiczne odzyskiwanie haseł

Internet Password Breaker działa szybko i w pełni automatycznie. Narzędzie do odzyskiwania haseł momentalnie wykrywa kompatybilne aplikacje, a następnie wyszukuje przypisane do nich konta z hasłami. Wszystkie informacje o wykrytych kontach (np. konto użytkownika w przeglądarce internetowej czy konto e-mail w programie pocztowych) są od razu wyświetlane wraz z rozkodowanymi hasłami. 

Program potrafi także odzyskiwać dane z zakodowanych pól formularza w przeglądarkach internetowych, dzięki czemu możemy odzyskać hasła spod gwiazdek do kont pocztowych czy do stron internetowych.