Download, sterowniki

Jak zmienić nick w Among Us

Autor
Błażej Starosta
Data dodania
14.09.2020
Ilość komentarzy
0

Grasz w Among Us, ale wyświetlasz się innym graczom jako Player? Zobacz, jak zmienić nick w Among Us na swój własny!

Among Us - jak zmienić nick

Among Us to fenomen ostatnich dni. Gra została wydana w 2018 roku i grało w nią bardzo niewiele osób. Jednak w wyniku niedawnego skoku popularności gra wdarła się na sam szczyt Twitcha, detronizując takie tytuły, jak Counter-Strike Global Offensive, League of Legends czy Call of Duty: Modern Warfare. Jeśli Ty również zaczynasz grać w Among Us, to być może zastanawiasz się, jak zmienić nick w grze, aby nie wyświetlać się jako Player.

Większość gier na Steam wykorzystuje tę samą nazwę, którą mamy ustawioną w profilu Steam. Among Us posiada jednak swój wewnętrzny system imion, więc po uruchomieniu gry trzeba zmienić nick z domyślnego na pożądany. Tylko jak to zrobić? Wbrew pozorom wcale nie jest to trudne, tylko mało widoczne.

Among Us - jak zmienić nick w grze?

Każdy gracz po uruchomieniu domyślnie ma przypisany ten sam nick - Player. Aby zmienić nick, należy go wpisać w menu rozgrywki online. Opcja ta wręcz uderza nas po oczach, jednak wielu graczy kompletnie ją pomija. Zatem, oto jak zmienić nick w Among Us.

Uruchom grę, a następnie w menu głównym gry wybierz rodzaj rozgrywki - lokalny (LOCAL) lub przez Internet (ONLINE).

Among Us - wybierz tryb gry

Na kolejnym ekranie znajdziesz opcję tworzenia gry lub dołączania do istniejących serwerów. I to właśnie tu, w tym miejscu możesz zmienić swój nick w Among Us.

Wyświetla się on na samej górze ekranu, w polu "PLAYER". Wystarczy, że klikniesz to pole, a następnie wprowadzisz swój nowy nick.

Among Us - wpisz swój nowy nick

I to wszystko - twoja nazwa zostanie błyskawicznie zmieniona. Nie musisz ponownie uruchamiać gry. Nazwę możesz zmieniać do woli, nie ma żadnych ograniczeń. Ten sam nick zostanie ustawiony w obu sekcjach - ONLINE oraz LOCAL.

Prawda, że proste? Wiele osób z pewnością pominęło to pole, gdyż wydawało im się, że jest to ekran wyboru ustawień gracza. W rzeczywistości jest to jednak edytowalne pole, w którym możesz zmienić nick widoczny w Among Us przez wszystkich innych graczy.

Dołącz do dyskusji

comments powered by Disqus