Jeśli podoba ci się wygląd dynamicznej wyspy iPhone'a, ale nie masz tego typu urządzenia, to już nie musisz się martwić. Dzięki istniejącym obecnie aplikacjom możesz cieszyć się tego typu narzędziami do dostosowywania urządzeń mobilnych. Na telefonie z Androidem możesz mieć dynamiczną wyspę dzięki aplikacji, którą za chwilę Ci przedstawimy.

Najważniejsze informacje:

 1. Aplikacja Dynamic Island umożliwia otrzymywanie powiadomień, dynamiczną aktywność na wyspie i wiele więcej.
 2. Narzędzie do personalizacji z łatwymi do wykonania krokami dla użytkowników Androida, którzy chcą tego rodzaju narzędzia.

Teraz możliwe jest posiadanie wyskakującego okna na smartfonie z Androidem, które pozwala umieścić wszystkie potrzebne aplikacje. Doświadczenie, które urządzenia mobilne Apple oferują natywnie i które można mieć na telefonie z Androidem. Jeśli chcesz mieć ten rodzaj personalizacji w swoim systemie, nie przegap wszystkich informacji, które Ci pokażemy.

Dlaczego warto dostosować dynamiczną wyspę (aplikacja DynamicSpot) iPhone'a do swojego telefonu z Androidem?

Wiele osób wie, że dynamiczna wyspa iPhone'a oferuje wiele korzyści dla użytkowników tych urządzeń. Apple zadbało o to, aby to narzędzie było szybkim oknem, w którym użytkownicy mogą wykonywać różne czynności. Można z niego zobaczyć między innymi różne rodzaje alertów, timerów, aplikacji, pasków muzycznych, połączeń bezprzewodowych.

Była to główna atrakcja dla osób korzystających z urządzeń mobilnych, jednak dotyczyła tylko telefonów iPhone. Teraz, dzięki pojawieniu się aplikacji i faktowi, że telefony komórkowe mogą być znacznie bardziej spersonalizowane, można to osiągnąć na Androidzie. Istnieją narzędzia takie jak aplikacja Dynamic Island, która oferuje tego typu wyskakujące okno na górze telefonu komórkowego z innym systemem operacyjnym, pozwalające na nieznaczną zmianę interfejsu. Apka Dynamic Island zdobyła ogromną popularność, co pokazuje liczba pobrań.

Wielu pomyśli, że jest to aplikacja, w której można po prostu dodać zabawną sztuczkę. Jednak w rzeczywistości staje się sprzymierzeńcem aplikacji, aby móc mieć bliżej siebie niektóre funkcje. Doświadczenie z urządzeniem może się całkowicie zmienić dzięki takiemu narzędziu. Dlatego pokażemy Ci każdy z kroków, które należy wykonać, aby mieć funkcję Dynamic Island na Androidzie.

Co oferuje aplikacja iPhone 14 Pro Dynamic Island na Androida (dostosowanie ekranu za pomocą tej sztuczki)?

Od momentu rozpoczęcia korzystania z tej aplikacji, możesz mieć powiadomienia w formie kapsułek iPhone'a 15 Pro lub dowolnego z nowszych iPhone'ów Apple'a. Daje to wiele łatwego dostępu i pozwala mieć wiele działań na wyciągnięcie ręki, których Android zwykle nie oferuje. Jeśli jesteś użytkownikiem, który zawsze korzystał z iPhone'a, a teraz ma telefon z Androidem, może to pomóc w procesie adaptacji.
Oprócz tego posiada następujące funkcje:

 • Powiadomienia z dynamicznej wyspy jak na iPhone 15 Pro.
 • Wyskakujące okna
 • Wyświetlanie powiadomień w postaci wyskakujących okien ułatwiających odpowiadanie
 • Dioda powiadomień LED
 • Odliczanie czasu
 • Sterowanie odtwarzaniem muzyki
 • Animowany wyświetlacz muzyki
 • Pusty alarm lub ładowanie baterii
 • Aplikacje obsługiwane jednym dotknięciem
 • Mapy, aparat, ikona latarki i inne.

Wysoce konfigurowalne narzędzie, które można teraz włączyć na telefonach komórkowych Samsung, Xiaomi, Motorola, Nokia i innych. Wystarczy wykonać kroki, które pokażemy, aby móc skorzystać z każdej z oferowanych przez nie korzyści.

Oto jak pobrać i zainstalować Dynamic Island lub DynamicSpot na urządzeniu z Androidem i sprawić, by wyglądał jak telefon z iOS

Teraz gdy znasz już trochę lepiej całą grupę zalet, jakie ta aplikacja będzie oferować Twojemu urządzeniu, nadszedł czas, aby ją zainstalować. Podamy Ci wszystkie kroki, które należy wykonać razem z nami, a na koniec możesz mieć swoją dynamiczną wyspę na telefonie komórkowym z Androidem. Aby przenieść to na ekran główny, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Pobrać ze Sklepu Play lub Sklepu Google Play aplikację Dynamic Island.
 2. Po wejściu do środka kliknij „Dalej", aby zaakceptować pozwolenie na dostęp, warunki i zasady aplikacji.

3. Aby uzyskać prawidłową konfigurację, należy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi w menu ekranowym.
4. W pierwszej opcji można wybrać aplikacje, które mają być wyświetlane w wyskakującym oknie.

5. W drugiej opcji należy wybrać i zezwolić aplikacji DynamicSpot na dostęp do wszystkich powiadomień.
6. W trzeciej opcji konfiguruje się opcje, które będą wyświetlane w tle w wyskakującym oknie i niektóre inne uprawnienia.

7. Zakończ, klikając „Zrobione!", aby rozpocząć wizualizację.
8. Użyj narzędzi dostosowywania dla każdej ikony i zacznij korzystać z dostępnego narzędzia.

UWAGA: Ważne jest, aby wspomnieć, że ta aplikacja, oprócz darmowej usługi, ma również wersję płatną lub Premium, która oferuje więcej narzędzi. Dobra opcja dla tych, którzy chcą uaktualnić i jeszcze bardziej dostosować ten typ wyskakującego okna na swoim urządzeniu. Należy również wiedzieć, że aplikacja zawiera reklamy i można je usunąć, przechodząc na wersję płatną.

Wnioski osobiste

Teraz gdy masz już dostępne kroki, nadszedł czas, aby zainstalować tę dynamiczną wyspę iPhone'a na urządzeniu z Androidem. Są to proste kroki do wykonania, wystarczy pobrać aplikację i skonfigurować ją tak, jak pokazaliśmy. Po kilku minutach będziesz mieć dynamiczne, interaktywne narzędzie na wyciągnięcie ręki w górnej części ekranu.
Dostosowanie dowolnego telefonu staje się coraz łatwiejsze, a dzięki takiej aktualizacji doświadczenie staje się o wiele lepsze. Jeśli nie masz urządzenia Apple i nadal chcesz wypróbować niektóre z jego narzędzi, jest to jeden ze sposobów na zrobienie kroku. Nadszedł czas, aby postępować zgodnie z procesem, który pokazaliśmy i cieszyć się tym, co ma do zaoferowania Dynamic Island.