Download, sterowniki

Cyberpunk 2077 – nadchodzi największa premiera tego roku!

Autor
Błażej Starosta
Data dodania
05.10.2020
Ilość komentarzy
2

Cyberpunk 2077 to nadchodzący wielkimi krokami hit w świecie gier komputerowych i konsolowych. Twórcy kultowej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, czyli CD Projekt Red, tym razem przeniosą nas w otwarty świat fikcyjnego, dystopijnego miasta Night City.

Cyberpunk 2077 – nadchodzi największa premiera tego roku!

Gra, której pierwsze zapowiedzi pojawiły się już w 2012 roku, jest adaptacją papierowej gry fabularnej Cyberpunk 2020, która wydana została już 30 lat temu - w roku 1990! Co ciekawe już można zamawiać pre-order Cyberpunk 2077 i to naprawdę tanio! 

  1. Cyberpunk 2077 – okazja na świetną zabawę! 
  2. Pre-order tanio? Tak, na GAMIVO.COM 

Cyberpunk 2077 – okazja na świetną zabawę! 

Jak wskazuje już sam tytuł, akcja gry Cyberpunk 2077 toczy się w roku 2077. Świat został zdewastowany a władzę przejęły olbrzymie korporacje charakteryzujące się brutalnością. Na ulicach miast rządzą gangi oraz niezależni buntowników, żyjący poza systemem. Postęp technologiczny spowodował także, że ludzie powszechnie stosują modyfikację swojego ciała. Tak zwane wszczepy powodują niesamowite zwiększenie możliwości psychicznych i fizycznych.   

Gra przenosi nas do Night City, czyli fikcyjnego amerykańskiego miasta, które położone jest na północy kalifornijskiego wybrzeża. Zamieszkują ją bogaci obywatele, cieszący się luksusem. Jednak większość mieszkańców tego miasta skazana jest na biedę i ubóstwo lub zarabianie marnych pieniędzy w nielegalny sposób. Podczas samej gry wcielamy się w V, czyli początkującego najemnika (albo najemniczkę), który stara się budować swoją pozycję w tej mało kolorowej rzeczywistości. Pewnego razu, wypełniając jedno ze zleceń, bohater wchodzi w posiadanie chipu, który skrywa sekret nieśmiertelności i jest obiektem pożądania najpotężniejszych sił świata cyberpunkowego. I tutaj wchodzimy do gry my – wraz z V będziemy przeżywać przygody i walczyć o swoje życie i reputację. Brzmi nieźle, prawda? Będzie okazja na świetną zabawę - i to długą! 

Pre-order tanio? Tak, na GAMIVO.COM 

Już dziś można zamówić pre-order gry Cyberpunk 2077. I to naprawdę tanio! Cyberpunk 2077 najtaniej kupisz na GAMIVO.COM. To prawdziwa okazja. Do tego gra ta dostępna będzie nie tylko na komputery PC, ale także na konsole. Zatem również posiadacze XBOX`a oraz PlayStation mogą zacierać ręce, bo zabawa ich nie ominie. Od razu podpowiadamy, że Cyberpunk 2077 najtaniej kupisz na XBOX'a TUTAJ. Przy premierze Cyberpunk 2077 jest okazja zapoznać się z pełną ofertą GAMIVO.COM. To profesjonalny sklep mający w swojej ofercie mnóstwo bardzo dobrych tytułów gier, zarówno na komputery jak i wszystkie konsole. Zatem po co przepłacać? Po prostu kupuj gry najtaniej w sieci

Materiał zewnętrzny

Dołącz do dyskusji

Qniu

13.10.2020

Dobre - faktycznie cena jest niezła

Qniu

13.10.2020

Dobre - faktycznie cena jest niezła

comments powered by Disqus