BitDefender Free Edition Download

BitDefender Free Edition jest bardzo silnym programem antywirusowym. Łatwość w obsłudze oraz automatyczne aktualizacje czynią BitDefender Free Edition programem "zainstaluj i zapomnij". Dzięki nowemu, ulepszonemu procesowi skanowania, ewentualna utrata danych spowodowana wirusami zostaje zminimalizowana. Zainfekowane pliki mogą być teraz odzyskiwane, a nie usuwane.

Zawsze aktualny antywirus

BitDefender posiada bazę wirusów opartą o dane w chmurze, co sprawia, że jest bardzo lekki i posiada zawsze aktualną bazę wirusów. Nie oznacza to jednak, że do działania wymagane jest połączenie z Internetem - BitDefender Free Edition działa również bez dostępu do Internetu, wykorzystując ostatnio pobrane definicje wirusów. Program składa się z modułu, który zabezpiecza system w czasie rzeczywistym i na bieżąco skanuje pobrane pliki. Użytkownik może też na żądanie przeskanować cały dysk twardy.

Aplikacja chroni także system przed szkodnikami, które przesyłane są inną drogą. Bez problemu poradzi sobie z wirusami umieszczonymi na nośnikach zewnętrznych, na dyskach USB czy na pendrive, a także z niechcianym oprogramowaniem na stronach internetowych. Posiada także funkcję Early Boot Scanning, która skanuje komputer pod kątem szkodliwego oprogramowania w trakcie uruchamiania systemu operacyjnego. Program jest darmowy, ale po upływie 30 dni należy zarejestrować darmowe konto na stronie BitDefender.