BitDefender Antivirus Plus Download

Obecnie program antywirusowy powinien być na pierwszym miejscu listy programów do zainstalowania na komputerze. Niezliczona ilość wirusów, koni trojańskich czy innych zagrożeń płynących z sieci sprawia, że odpowiednie zabezpieczenie komputera, a tym samym naszych prywatnych danych ma priorytetowe znaczenie.

Taka ilość zagrożeń sprawia wrażenie, że odpowiedni program antywirusowy, który sobie z tym poradzi musi być skomplikowany i bardzo wymagający jeśli chodzi o zasoby systemowe. Nic bardziej mylnego! Przykładem jest BitDefender Antivirus Plus 2013 – bardzo prosty w obsłudze i co najważniejsze niezwykle skuteczny program antywirusowy, który nie potrzebuje mocnego sprzętu do działania.

Dzięki zastosowaniu specjalnych modułów, program BitDefender Antivirus Plus 2013 cały czas monitoruje systemy plików, rejestr oraz aktywność Internetu pod kątem ewentualnych zagrożeń. Dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników oddano funkcję blokowania zachowawczego. Co to takiego? Otóż funkcja ta daje możliwość wybierania programów, które będą mogły dokonywać zmian w rejestrze Windows, oraz blokowania tych, do których nie mamy zaufania.

BitDefender Antivirus Plus 2013 posiada również tradycyjną kwarantannę – miejsce, w którym możemy bezpiecznie przechowywać zainfekowane, nieznane lub problematyczne pliki. Ponadto, pliki te można wysłać do BitDefendera, w celu dokładniejszej analizy. Oczywiście dzięki BitDefender Antivirus Plus 2013 mamy pewność, że codzienna praca i zabawa w Internecie jest bezpieczna, tak samo jak wszystkie transakcje bankowe i zakupy.

Warto pamiętać, że wszystkie czynności wymagające podania haseł, loginów czy pinów są monitorowane przez BitDefender Antivirus Plus 2013 i przeprowadzane w zaszyfrowanej przeglądarce. Jeśli takie połączenie nie jest szyfrowane, program nas o tym poinformuje. Oczywiście nie zabrakło systemów zabezpieczających przed atakami wirusów rozpowszechniających się za pośrednictwem zewnętrznych dysków, pamięci flash lub kart pamięci.