BSPlayer Download

Jakiś czas temu komputery służyły do nauki i pracy, dziś to zaawansowane maszyny multimedialne niejednokrotnie przewyższające funkcjonalnością drogie i potężne kina domowe. Jednak aby tak było, sprzęt należy wyposażyć w odpowiednie oprogramowanie.

Z pewnością godny uwagi jest program BS.Player. To bardzo uniwersalna i zaawansowana aplikacja przeznaczona do odtwarzania filmów, muzyki, płyt DVD, strumieniowego radia i telewizji, podcastów i innych materiałów multimedialnych. Na korzyść programu przemawia przede wszystkim jego wielofunkcyjność i prostota obsługi.

BS.Player jest niezwykle popularny – korzystają z niego dziesiątki milionów użytkowników na całym świecie. Program umożliwia między innymi automatyczne wczytywanie napisów do filmu, pozwala stworzyć i wyświetlić ulubione playlisty, umożliwia przechwytywanie klatek z filmu oraz wspiera różne strumienie dźwiękowe współpracujące z plikami AVI. Użytkownik po dokupieniu odpowiedniego urządzenia może sterować programem zdalnie.

Godny uwagi jest również własny silnik odtwarzania multimediów oparty na aplikacji Windows Media Player, co zapewnia stabilność działania. Warto pamiętać, że BS.Player występuje zarówno w wersji darmowej, jak i płatnej, która wzbogacona jest o szereg ciekawych i użytecznych funkcji.