XMPlay Download

Dla niektórych muzyka to coś więcej niż tylko puste dźwięki odtwarzane przez byle jaki odtwarzacz muzyczny. Aby wydobyć z muzyki wszystko co najlepsze, oprócz dobrej jakości zestawu głośników niezbędny jest odpowiedni odtwarzacz muzyczny. Jednym z nich jest XMPlay.

XMPlay to bezpłatny i bardzo popularny wśród wymagających użytkowników odtwrazacz muzyczny, który charakteryzuje się świetną jakością odtwarzania tak zwanych modułów muzycznych w formatach XM, S3M lub MOD. Jeśli więc szukamy porządnego i profesjonalnego odtwarzacza muzyki bez zbędnych dodatków i udziwnień, XMPlay jest idealnym wyborem.

Naturalnie program XMPlay oprócz odtwarzania wspomnianych wcześniej modułów świetnie radzi sobie z popularnymi formatami, takimi jak MP3, WMA, WAV, OGG etc. Nie zabrakło również obsługi playlist w najróżniejszych formatach. Warto także zaznaczyć, że najnowsza wersja programu XMPlay posiada wsparcie dla 32- i 24-bitowego wielokanałowego dźwięku oraz posiada funkcje korekcji dźwięku (DSP).

Melomani docenią także możliwość odtwarzania plików nadawanych strumieniowo, dzięki czemu będziemy mogli słuchać radia nadawanego strumieniowo w sieci. Esteci docenią z pewnością możliwość zmiany skórek oraz rozbudowywanie możliwości programu za pomocą wielu dodatków i wtyczek.