GermaniX Transcoder Download

GermaniX Transcoder jest prostym oraz intuicyjnym programem typu Audio Transcoder dla komputerów z systemem Microsoft Windows. GermaniX Transcoder jest także wielojęzyczny (angielski, niemiecki, francuski i rosyjski), dzięki temu możesz z łatwością tworzyć pliki w swoim własnym języku. Użytkownik ma możliwość tworzenia rozszerzeń dla większej ilości kodowanych formatów lub dodania wtyczki do obróbki plików audio lub grup plików audio.

Niektóre możliwości programu GermaniX Transcoder:

Audio Transcoder:
Audio Transcoder to narzędzie to prze konwertowania pliku dźwiękowego z jednego formatu na drugi (stratnego do bezstratnego, bezstratnego do stratnego, nie konwertuje chronionych plików wma oraz mp4)

Audio Tagger:
Możesz dodawać tagi do większości plików audio oraz wideo za pomocą id3v1, v2, ape, flac comment, xiph, wma and riff infos. Program posiada także narzędzie do identyfikowania utworów.

Audio file renamer:
Możesz zmieniać nazwy swoich plików oraz informacje we właściwościach plików dźwiękowych.

Audio and Video Player:
Możesz odtwarzacz swoją ulubioną muzykę lub ulubione filmy bezpośrednio w programie GermaniX Transcoder. Wbudowany odtwarzacz może być użyty w wyglądzie exploratora lub bazy danych.

CD Grabber
Możesz zgrać swoje ulubione płyty CD i stworzyć na komputerze multimedialną kolekcję muzyczną.

Program GermaniX Transcoder występuje w kilku wersjach językowych. Oprócz tego użytkownik może stworzyć nowy język w notatniku i skopiować go do słownika programu - łatwizna!