Word to PDF Converter Download

Prosty w użyciu konwerter plików DOC i RTF który pozwala na niezwykle proste tworzenie dokumentów PDF, wraz z ich ochroną. Aplikacja integruje się z programem Microsoft Word pozwalając na bezpośrednią konwersję właśnie tworzonych dokumentów. Program zachowuje oryginalny rozkład dokumentu w formacie .doc dlatego możemy być pewni że dokument PDF będzie taki sam jak dokument tekstowy z którego powstał.

Główne cechy programu Word to PDF Converter:
Prostota:

  • Konwertowanie dokumentów programu Microsoft Word do plików PDF nie może być prostsze. Wystarczy otworzyć dokument w programie Word i zapisać go jako PDF przy użyciu przycisku znajdującego się na pasku narzędzi.
    Szybkość:
  • Konwertuj pliki w kilka sekund. Teraz nie musisz tracić godzin na konwertowanie plików, Word to PDF Converter z łatwością konwertuje każdy plik tekstowy do formatu PDF w kilka chwil.
    Dokładność:
  • Będziesz zachwycony rezultatem pracy programu Word to PDF Converter. Plik w formacie PDF jest identyczny jak źródłowy dokument tekstowy z którego powstał. Aplikacja konwertuje wszystko, począwszy od tekstu a kończą na obrazach i tabelach.
    Moc:
  • Teraz możesz robić więcej niż tylko oglądać pliki PDF. PDF to format który służy do bezpiecznego rozprzestrzeniania dokumentów na całym świecie. Teraz możesz zmienić swoje dokumenty z programu Word w profesjonalne pliki PDF a parę chwil.