PDF to TIF CONVERTER Download

Aplikacja pozwalająca na konwersje dokumentów PDF do formatu TIF z możliwością tworzenia dokumentów wielostronicowych. Program w pełni obsługuje palety kolorów od czerni i bieli aż do palety 24 bitowej.

PDF to TIF CONVERTER posiada prosty, minimalistyczny interfejs, który pozwala na szybkie dodawanie plików, a następnie ich konwersję do formatu TIF. Po zainstalowaniu i uruchomieniu tego narzędzia możemy dodać dokument (przycisk Add), bądź kilka dokumentów PDF. Wszystkie zostaną wyświetlone w formie listy w głównej części okna programu. Następnie możemy wybrać ustawienia dla dokumentu wyjściowego, bądź też skorzystać z domyślnych rozwiązań.

Program do konwersji PDF oferuje takie opcje jak kolor dokumentu, kompresja, obrót, nazwa dla pliku czy plików, a także chociażby możliwość wyboru strony czy stron z PDF-a, które chcemy transformować do TIF. Możemy też zmniejszyć rozmiar konwertowanego dokumentu do obrazka o określonych przez nas wymiarach. PDF to TIF CONVERTER posiada również opcję, która ustala, co program ma zrobić po zakończeniu pracy. Możemy wybrać więc, aby źródłowy dokument PDF został skasowany, bądź też przeniesiony w inne miejsce. Albo nie wybierać żadnego rozwiązania. Narzędzie pozwala też na ustalenie stałej ścieżki dla zapisywania gotowych plików TIF.