BullZip PDF Printer Download

Pliki PDF to obecnie format zapisu dokumentów, który zyskuje coraz większą popularność. Niestety nie każdy posiada kreatora plików tego typu – są one zazwyczaj płatne. Na szczęście jest inny sposób na tworzenie dokumentów PDF.

Bullzip PDF Printer to bardzo prosta w obsłudze, skuteczna i co najważniejsze bezpłatna aplikacja umożliwiająca zapis dowolnych dokumentów w postaci plików PDF bez utraty ich spójności i układu.  Wystarczy dowolny edytor dokumentów posiadający opcję wydruku strony. A jak to działa?

Nie jest to pierwsza aplikacja tego typu na rynku. Podobnie jak konkurencja, tak samo Bullzip PDF Printer jest nakładką na program GPL Ghostscript i działa jako wirtualna drukarka. Do podstawowych opcji należy przede wszystkim tworzenie dokumentów PDF, ale i możliwość zabezpieczania plików hasłem, ustawiania ich jakości czy dodawania dowolnego znaku wodnego. Oczywiście istnieje możliwość automatycznego sprawdzenia jakości pliku końcowego w domyślnej przeglądarce dokumentów PDF.

Oczywiście Bullzip PDF Printer działa na komputerach z dowolnym systemem Windows na pokładzie, również z najnowszymi systemami Windows 7 oraz 8, jak również starszymi generacjami: Vista, XP czy 98.