Mozilla Firefox Download

Mozilla Firefox jest jedną z najlepszych alternatyw dla ciągle dominującego lecz nienajlepszego programu do przegladania internetu produkcji Microsoft – Internet Explorera. Firefox 3.6 jest bardzo szybką i bezpieczną przeglądarką internetową. Posiada świetną funkcję blokującą niechciane wyskakujące okienka, wbudowaną obsługę skórek nowej generacji, ostatnia wersja 3.6 jest około 20 procent szybsza od swojego poprzednika oznaczonego numerem 3.5. Jednakże rywale nie śpią więc nie można powiedzieć że Firefox jest najszybszą przeglądarką internetową dostępną na rynku.

W ostatniej wersji poczyniono kilka udoskonaleń co sprawiło że Firefox wyposażony jest w najnowsze technologie które umilą nam czas spędzony podczas przeglądania Internetu.

W przeglądaniu Internetu pomoże nam z pewnością wbudowana w przeglądarkę kontrola mająca na celu blokowanie wyskakujących okienek, a wiemy że te potrafią być natrętne i często przeszkadzają nam spokojne przeglądanie Internetu, a w niektórych przypadkach uniemożliwiają korzystanie w pełni ze strony na której się znajdujemy.

Firefox pierwszy wprowadził możliwość przeglądania stron internetowych w zakładkach. Dzięki temu wygodnemu rozwiązaniu możemy otworzyć kilka stron internetowych w obrębie jednego okna przeglądarki.
Przeglądarka Mozilli posiada wbudowaną wyszukiwarkę Google.

Rozbudowane narzędzie prywatności które pozwala zacierać szlaki za osobą przeglądającą Internet. Dzięki wygodnym opcjom możemy wybrać przedział czasu który chcemy wymazać z pamięci przeglądarki. Dzięki temu możemy na przykład usunąć historię przeglądania tylko z ostatniej godziny.

Firefox posiada ogromne wsparcie społeczności internetowej. Dzięki czemu wersja którą pobieramy od producenta to dopiero przedsmak tego co może nam dać ognisty lisek. Dzięki tysiącom dodatków możemy bez problemu dostosować swoją przeglądarkę do swoich potrzeb zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym.


Firefox to przeglądarka opracowana w technologii Open-source - charytatywnie przez wielu pasjonatów. Należy być świadomym tego że wersja Beta to nie jest ostateczna wersja programu, w związku z tym może posiadać pewne niedoskonałości, luki oraz problemy ze stabilnością.