Auslogics Driver Updater Download

Auslogics Driver Updater to narzędzie przeznaczone dla systemów Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 oraz 10. Program przeznaczony jest do monitorowania pracy sterowników, zarządzania nimi oraz aktualizacji. To potężne narzędzie, które zaprowadzi porządek wśród zainstalowanych w komputerze sterowników. Program szczególnie sprawdza się w wykrywaniu sterowników i sprzętu.

Do głównych funkcji Auslogics Driver Updater należy m.in. analiza zainstalowanych sterowników w naszym komputerze, szczegółowe informacje na temat zainstalowanej wersji i alternatywnych rozwiązań, a także prosty sposób ich aktualizacji do najnowszego wydania. Warto też zwrócić uwagę na możliwość automatycznej aktualizacji sterowników czy moduł odpowiedzialny za wykonywanie kopii zapasowej zainstalowanych już i działających sterowników. W ten sposób będziemy pewni, że w przypadku wadliwej aktualizacji zawsze możemy wrócić do poprzedniego, sprawdzonego rozwiązania.

Dzięki narzędziu Auslogics BoostSpeed nasze sterowniki dopasowywane są do modelu komputera i wersji systemu, co pozwala na znaczną poprawę ich działania i ogólne przyśpieszenie pracy komputera. Jednocześnie program na bieżąco monitoruje pracę sterowników, wykrywając i naprawiając ewentualne błędy.