DriverMax Download

DriverMax to potężne darmowe narzędzie wspomagające pobieranie, tworzenie kopii zapasowej, przywracanie oraz instalowanie sterowników dla systemów Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7. Aplikacja sprawdza także wersje zainstalowanych sterowników i monitoruje sieć w poszukiwaniu bardziej aktualnych wersji. DriverMax to narzędzie, które zaoszczędzi nam masę czasu, dzięki niemu możemy pobrać wszystkie sterowniki z jednej lokalizacji. Oprócz wyszukiwania i instalacji możemy także wykonać kopię zapasową obecnych wersji sterowników a nawet dokonać ponownej instalacji w przypadku wystąpienia problemów z najnowszą wersją dostępnych sterowników.

Program ten może okazać się bardzo pomocny zwłaszcza podczas pracy ze starszymi komputerami, do których nie posiadamy płyt ze sterownikami. Dzięki DriverMax nie musisz używać kilkunastu płyt ze sterownikami, które prawdopodobnie nie będą zawierały ich najnowszych wersji. DriverMax jest w stanie wyświetlić szczegółowe informacje na temat wszystkich sterowników znajdujących się na naszym komputerze (wersję, datę wydania itp.). Program pracuje bardzo szybko i płynnie, wersja udostępniona do pobrania jest testową wersją programu, możemy używać jej przez testowy okres próbny bądź też wpisać klucz licencyjny. Aplikacja jest w pełni darmowa, by uzyskać darmowy klucz programu musimy jedynie podać swoje imię i adres e-mail.

Interfejs programu jest bardzo czytelny, z łatwością odnajdziemy się w wielu dostępnych opcjach. W kilka chwil będziemy mogli eksportować oraz importować nasze sterowniki, bez problemu będziemy mogli także wywołać raport na temat zainstalowanych sterowników na naszym komputerze. Uaktualnienia pozwalają zarówno na uaktualnienie programu DriverMax oraz sterowników zainstalowanych na komputerze. Agent programu DriverMax pracuje w tle i wyszukuje najnowsze wersje dostępnych sterowników, niestety nie działa on pod systemami w wersji 64 bitowej. DriverMax to świetne narzędzie, które polecamy z czystym sumieniem wszystkim użytkownikom komputerów bez względu na stopień zaawansowania.