Antivirus Remover Download

Programy antywirusowe bardzo mocno integrują się z kluczowym elementami systemu operacyjnego. Dlatego ich usuwanie może w niektórych przypadkach stanowić pewne wyzwanie. Aby uprościć całą procedurę stworzono aplikację Antivirus Remover.

Twórcy programu zalecają, aby uruchamiać go w Trybie awaryjnym z obsługą sieci. Dostęp do niego uzyskamy wciskając klawisz F8 (lub inny F) podczas uruchamiania OS-u. Odpowiednie polecenie wybieramy po prostu z menu startowego.

Interfejs Antivirus Removera to przede wszystkim lista dostępnych deinstalatorów. Zadaniem użytkownika jest wybranie odpowiedniego narzędzia i pobranie go z internetu. Są to zwykle oficjalne, choć trudne do znalezienia deinstalatory udostępniane przez twórców antywirusów.

Po zakończeniu pobierania Antivirus Remover automatycznie uruchomi pozyskany program. Na koniec konieczne jest jeszcze ponowne włączenie komputera - tym razem już w normalnym trybie. Opisywana aplikacja wymaga zainstalowania środowiska .NET Framework 4.0.

Uwaga: na liście deinstalatorów opcje 32- i 64-bitowe mogą być wyświetlane osobno. Przed rozpoczęciem pracy należy sprawdzić, jaką wersję systemu mamy i pobrać odpowiedni wariant.