NetAdapter Repair All in One Download

NetAdapter – Repair All in One to darmowy program do naprawiania problemów z kartami sieciowymi i sieciami. Narzędzie gromadzi w jednym miejscu wszystkie najczęściej używane funkcje do rozwiązywania problemów z sieciami i umożliwia wykonanie operacji naprawczych jednym kliknięciem myszy.

Ze względu na duży proces zautomatyzowania jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które szukają łatwego sposobu na naprawienie najczęściej spotykanych problemów z sieciami i kartami sieciowymi. Może posłużyć zarówno jako narzędzie dla osoby o mniejszym poziomie wiedzy, jak również dla osób zaawansowanych, szukających programu do szybkiego wykonywania rutynowych operacji, mających na celu przywrócenie pełnej funkcjonalności sieci lub połączenia internetowego.

W programie znajdziemy informacje o swojej karcie sieciowej i połączeniu sieciowym, takie jak adres IP, adresy DNS, adres routera czy adres MAC. Po lewej stronie wyświetla się lista dostępnych narzędzi naprawczych – możemy za ich pomocą szybko wyczyścić DNS, zmienić DNS na adresy Google, zresetować ustawienia karty sieciowej, odświeżyć adres IP, wymusić ponowne ustanowienie IP, wyczyścić plik hosts w systemie (jak również podejrzeć i edytować jego zawartość), a także wiele innych. Dodatkowym atutem jest możliwość wykonania automatycznej, zaawansowanej naprawy, która uwzględnia ustawienia TCP/IP, ustawienia zapory sieciowej, a także ustawienia Proxy i VPN.