Norton Family Download

Norton Family to bardzo skuteczny i prosty w obsłudze program, który zapewnia kompleksową ochronę przed różnymi zagrożeniami płynącymi z sieci Internet.

Za pomocą programu Norton Family możemy między innymi skonfigurować ochronę rodzicielską, dzięki czemu nasze pociechy będą w pełni bezpieczne podczas przeglądania stron internetowych. Warto również zwrócić uwagę na to, że program umożliwia także kontrolowanie urządzeń z systemem Android, jak również pozwala monitorować i blokować złośliwe strony oraz kontrolować dostęp do portali społecznościowych.

Korzystając z programu Norton Family możemy z łatwością sprawdzić, jakie strony odwiedzają nasze pociechy, jakich informacji wyszukują, z kim korespondują etc. Oczywiście najważniejszą zaletą programu jest możliwość ochrony dzieci nawet wtedy, gdy jesteśmy poza domem – narzędzie jest w stanie automatycznie wysyłać powiadomienia pocztą elektroniczną o próbach wykonania określonych operacji w sieci, na przykład w momencie, gdy dziecko chce odwiedzić niedozwoloną witrynę w Internecie. Po instalacji program jest niewidoczny, a wszelkie ustawienia dokonywane są z poziomu przeglądarki internetowej.