8Smoker Pro Download

8Smoker Pro pozwala na zmianę przeróżnych ustawień w rejestrze systemowym. Ustawienia te pozwalają na zwiększenie wydajności komputera w dość dużym stopniu. Za pomocą aplikacji możemy zmienić ok. 100 różnych opcji, które pomogą przyspieszyć system, zwolnić miejsce na dysku, usunąć niepotrzebne dane oraz sprawić, że działanie Windowsa 8 będzie o wiele płynniejsze, a całość bardziej responsywna.

Program jest prosty w użyciu dla początkujących użytkowników, a to za sprawą dość łatwego w obsłudze i czytelnego interfejsu. Okno programu zostało podzielone na dwie części - z lewej strony znajdziemy monitor zasobów systemowych, który informuje nas o zużyciu pamięci RAM komputera oraz wykorzystaniu pliku stronicowania. Z kolei z prawej strony znajdziemy wszystkie funkcje programu podzielone na kategorie, takie jak Tweaks (usprawnienia), Maintenance (zarządzanie), Security (bezpieczeństwo) oraz Passwords (hasła).

Użytkownicy mogą edytować ustawienia systemu, kontrolować działanie dysków, dopasowywać opcje związane z wielordzeniowymi procesorami (tzw. Core Parking), kontrolować uruchamiane z systemem programy, a także zabezpieczać system poprzez wyłączenie poszczególnych dysków, dopasowanie ustawień zapory systemowej czy skonfigurowanie ustawień kontroli UAC użytkownika.

Program jest bezpieczny w użyciu - przy pierwszym uruchomieniu aplikacja proponuje utworzenie punktu przywracania systemu na wypadek, gdyby któraś z opcji powodowała problemy.