Zemana AntiLogger Free Download

Zemana AntiLogger Free to darmowa edycja jednego z najlepszych programów do zabezpieczania systemu przed wykradaniem danych za pomocą keyloggerów. Antilogger Free chroni nasz komputer poprzez szyfrowanie wszystkich wpisanych za pomocą klawiatury danych. Nawet jeżeli na naszym dysku znajdzie się szkodnik wykradający dane, to jedyne informacje, jakie uzyska, to ciąg niemożliwych do odszyfrowania znaków.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, a w zasadzie obsługi nawet nie posiada. Po zainstalowaniu, aplikacja lokuje się w zasobniku systemowym i stamtąd automatycznie monitoruje nasze działania. Jeżeli użytkownik uruchomi aplikację, w której dochodzi do wpisywania znaków (przeglądarki, gry online z ekranem logowania itp.) to momentalnie program zacznie szyfrować wklepywane przez nas ciągi znaków.

Zemana AntiLogger Free to bardzo dobry i na bieżąco aktualizowany program, który zabezpieczy nie tylko nasze konta pocztowe czy bankowe, ale także zadba o bezpieczeństwo kont do gier w takich programach jak Origin czy Steam. Pomimo działania w tle i monitorowania naszej aktywności, aplikacja nie obciąża systemu i nie wpływa negatywnie na wydajność komputera.