CRM Berberis Minima Download

CRM Berberis Minima to darmowe wydanie popularnego programu Berberis do zarządzania przedsiębiorstwem. Przy jego pomocy możemy prowadzić kartotekę kontrahentów, tworzyć konkretne grupy marketingowe, prowadzić listy z zadaniami do wykonania oraz planować projekty.

CRM Berberis Minima umożliwia prowadzenie pełnej ewidencji wszystkich kontrahentów oraz podmiotów współpracujących z nasza firmą. W szybki sposób stworzymy katalog ze wszystkimi znaczącymi informacjami, takimi jak imię, nazwisko, nazwa firmy, adres, dane rachunkowe oraz własne uwagi. Do wpisów osób indywidualnych możliwe jest również dodawanie zdjęć. Katalog kontrahentów pozwoli uzyskać dostęp do rejestru płatności, zaległości, nadpłat bądź kredytów. Do każdego podmiotu w bazie możemy przypisać dowolne atrybuty (np. związane z rodzajem towarów, których dana firma jest dostawcą). Jeżeli dodawany podmiot jest przedsiębiorstwem, to możemy przypisać do niego zatrudnionych pracowników.

Program znacznie ułatwia organizację pracy. Znajdziemy tu kalendarze (osobisty, grupowy, długoterminowy), jak również listy spraw do załatwienia z możliwością przypisania pracowników do danej sprawy. Aplikacja może nam na bieżąco przypominać o zaplanowanych działaniach, a grupowy kalendarz pozwoli na ulepszoną koordynację i współpracę wśród zatrudnionych pracowników. Na uwagę zasługuje również funkcja wirtualnego biurka, na którym możemy rozrzucić listę notatek, a następnie dowolnie je przesuwać i edytować. Biurko ułatwia pracę z dokumentami i czyni ją przyjemniejszą.

W programie możemy tworzyć grupy korespondencyjne, które współpracują z programami pocztowymi (np. Outlook). Pozwala to na szybki kontakt mailowy z kontrahentami. CRM Berberis Minima współpracuje także z komunikatorem Skype, dzięki czemu możliwe jest inicjowanie połączeń telefonicznych z poziomu programu, jak również identyfikowanie połączeń przychodzących na podstawie bazy kontrahentów.

Aplikacja pozwala również na obsługę sprzedaży i realizację zamóweń. Program posiada możliwość wystawiania faktur VAT, eksportowych, pro forma oraz wielu innych, jak również not korygujących. Poza tym w programie znajdziemy funkcje związane z analizą obrotów i sald, rozliczaniem czasu pracy pracowników, tworzeniem raportów w obrębie wybranych grup, planowaniem produkcji oraz rejestrowaniem informacji o zobowiązaniach finansowych.