Magical Jelly Bean Keyfinder Download

Magical Jelly Bean Keyfinder to przydatna aplikacja, która wyświetla Klucz Produktu (cd-key), który został użyty podczas instalacji systemu Windows na aktualnym komputerze. Program wyciąga informacje z naszego rejestru, a następnie prezentuje je nam w bardzo prosty sposób. Aplikacja posiada także plik konfiguracyjny, który rozpoznaje inne aplikacje, dzięki czemu możemy odzyskać np. klucz produktu pakietu biurowego Office.

Magical Jelly Bean Keyfinder jest bardzo łatwy w użyciu. Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji naszym oczom ukaże się skrajnie proste i minimalistyczne okienko podzielone na dwie części. Z lewej strony znajdziemy listę odnalezionych i rozpoznanych programów, natomiast z prawej wyświetlone zostaną szczegóły odnośnie wybranej pozycji. Narzędzie wyświetla zarówno klucze cd-key jak również udostępnia informacje o nazwie użytkownika, na którego zostało zarejestrowane oprogramowanie oraz o wersji softu.

W darmowej wersji programu znajdziemy wsparcie dla kluczy systemów Windows, pakietu Office 2010 oraz wielu popularnych programów, takich jak Nero, AutoCAD, ACDSee, Adobe Acrobat (6,7,8), VMWare i wielu innych. Wszystkie wyniki możemy zapisać do plików TXT / CSV bądź wydrukować bezpośrednio z poziomu programu.