Instant File Opener Download

Instant File Opener to program do automatyzacji prostych zadań wykonywanych na komputerze z systemem Windows. Możemy między innymi ustawić automatyczne włączanie kilku programów, otwierania stron i dokumentów za pomocą jednego kliknięciu lub po uruchomieniu systemu operacyjnego.

Za pomocą programu Instant File Opener możemy zautomatyzować proste zadania polegające na otwieraniu wielu plików lub programów jednocześnie. Program ten przyda się przede wszystkim osobom, które czynnie pracują na komputerze, a każdy dzień zaczynają od otwarcia przeglądarki internetowej z kilkunastoma zakładkami, kilku dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, programów biurowych, komunikatorów etc.

Zazwyczaj proces otwierania wszystkiego trwa kilka minut. Program Instant File Opener pozwoli nam otworzyć wiele programów automatycznie – w tym czasie możemy zająć się czymś innym. Interfejs programu jest bardzo prostu i intuicyjny – wystarczy stworzyć listę programów i elementów, które mają być automatycznie otwarte. Po stworzeniu i zapisaniu listy programów ustawiamy opcję uruchamiania wraz ze startem systemu. Instant File Opener to idealny program dla osób, które codziennie uruchamiają te same programy, strony internetowe i dokumenty.