UpdateMyDrivers Download

UpdateMyDrivers to program, który automatycznie skanuje cały komputer, a następnie aktualizuje wszystkie sterowniki zainstalowane w systemie Windows. Za pomocą programu sprawdzimy również, jakie podzespoły są zainstalowane w komputerze.

Program UpdateMyDrivers to idealne narzędzie dla osób, które nie chcą spędzać długich godzin przy komputerze w poszukiwaniu odpowiednich, najnowszych sterowników do wszystkich podzespołów zainstalowanych w komputerze. Za pomocą programu ściągniemy również aktualne sterowniki do podzespołów po instalacji świeżej kopii systemu w przypadku, gdy nie posiadamy oryginalnych płyt z oprogramowaniem od producenta.

UpdateMyDrivers charakteryzuje się ogromną bazą ponad 10 milionów sterowników online. Jeśli danej pozycji nie ma w bazie, użytkownik może zgłosić ten fakt do działu technicznego z poziomu programu. Oprócz tego możemy wykonać kopię zapasową sterowników, aby zainstalować je zaraz po instalacji systemu lub w przypadku nagłej awarii. Interfejs programu jest prosty i intuicyjny, dzięki czemu z obsługą poradzą sobie również początkujący użytkownicy.