ClubDJ ProVJ Download

ClubDJ ProVJ to środowisko muzyczne, dzięki któremu każdy DJ będzie mógł miksować muzykę i tworzyć własne utwory na bazie istniejących. Program posiada estetyczny interfejs, który z pewnością oddaje charakter profesjonalnego urządzenia muzycznego oraz wiele funkcji, dzięki którym możemy dodać efekty do naszych projektów oraz modyfikować parametry muzyczne.

Za pomocą programu dopasujemy rytm, zmodyfikujemy tempo muzyki (spowalnianie, przyspieszanie) oraz dodamy takie efekty jak Flanger, Echo, Wah, Phaser, Delay czy też Reverb. Program pozwala także na dodawanie wizualizacji oferując ponad 40 różnych projekcji wizualnych, które będą przydatne dla DJów organizujących występy na imprezach okolicznościowych. Pozwala to na stworzenie doświadczenia audiowizualnego w czasie rzeczywistym.

Interfejs programu jest czytelny i łatwy w użyciu - osoby, które miały do czynienia z programami dla DJ z pewnością szybko odnajdą się we wszystkich funkcjach. Mamy tutaj, podobnie jak w innych programach tego typu, dwa wirtualne odtwarzacze w postaci decków. Wszystkie funkcje dostępne są za pośrednictwem graficznych reprezentacji w postaci kontrolek oraz suwaków. Dodatkowo, ClubDJ ProVJ umożliwia wgrywanie nowych skórek, dzięki którym możemy zmienić wygląd programu i dopasować go np. do charakteru naszej muzyki. Na uwagę zasługuje także biblioteka mediów, która pozwala przeglądać materiały na dysku za pomocą klasycznego widoku, drzewka katalogów oraz utworzonych przez nas grup. Media możemy także wyszukiwać po nazwie za pomocą wbudowanej wyszukiwarki.

Aplikacja współpracuje z wszystkimi popularnymi formatami multimedialnymi, takimi jak MP3, OGG, WAV, FLAC, M4A oraz wieloma innymi. Możemy także dodawać do biblioteki gotowe playlisty w formatach MPL oraz M3U, dzięki czemu przełączanie się pomiędzy konkretnymi utworami jest o wiele wygodniejsze. Poza prostą zmianą podstawowych parametrów dźwięku oraz dodawaniem efektów, program umożliwia także automatycznie miksowanie dwóch utworów, korzystanie z sampli dźwiękowych oraz dodawanie płynnych przejść pomiędzy utworami.