Virtual DJ Prophet - Turntable Mixing Studio Download

Aby sprawdzić, czy nadajemy się na DJ-a lub po prostu pobawić się miksowaniem muzyki warto zainstalować program Virtual DJ Prophet - Turntable Mixing Studio.

Virtual DJ Prophet - Turntable Mixing Studio to ciekawy program, który naśladuje wyglądem stanowisko DJ-a. Interfejs programu wygląda jak wirtualny stół z gramofonami, korektorami graficznymi i wieloma dodatkami niezbędnymi do pracy przy miksowaniu i tworzeniu muzyki. Po uruchomieniu programu przed oczami widzimy dwa gramofony z wieloma funkcjami, które pozwalają nam odtwarzać i miksować muzykę w formacie MP3, WMA, WAV etc.

Do dyspozycji użytkownika oddano kompletny zestaw funkcji znanych z tradycyjnych, fizycznych urządzeń za kilka i kilkanaście tysięcy złotych. Oczywiście program Virtual DJ Prophet - Turntable Mixing Studio nie zastąpi profesjonalnego sprzętu, ale funduje użytkownikowi dawkę możliwości i próbkę tego, co może go spotkać przy pracy DJ-a. Oprócz tego program oferuje dostęp do takich funkcji jak CD Ripper, CD Burner, Recorder, WAV Editor etc.