PrivaZer Download

PrivaZer to bezpłatny program, który poprawia bezpieczeństwo oraz prywatność użytkownika podczas surfowania po sieci. Jeśli chodzi o prywatność, program usuwa wszelkie ślady i pozostałości po przeglądaniu Internetu.

Za pomocą programu PrivaZer możemy wyczyścić wszelkie ślady zapisane na dysku komputera po przeglądaniu Internetu. Chodzi tu przede wszystkim o historię wyszukiwanych stron, zapisane hasła, pliki tymczasowe i tzw. ciasteczka. Ponadto program wyczyści dysk komputera z niepotrzebnych i nieużywanych danych.

Podczas pracy, program PrivaZer skanuje cały dysk w poszukiwaniu między innymi plików MFT, analizuje rejestr systemowy, katalogi tymczasowe, jak również pamięć systemową oraz pobrane i zainstalowane aplikacje. Program zwraca szczególną uwagę na wszystkie elementy związane z przeglądarkami internetowymi.

Co ciekawe, program przeskanuje nie tylko wewnętrzne dyski twarde, ale również zewnętrzne magazyny danych podłączone do komputera, tj. zewnętrzne dyski HDD, karty pamięci, pendrive’y, odtwarzacze MP3, urządzenia sieciowe typu NAS etc. Na deser dostajemy narzędzie do optymalizacji przeglądarek internetowych, zaś po zakończeniu wszystkich procesów, PrivaZer wyświetla szczegółowy raport dotyczący usuniętych plików z komputera.