Wireless Network Watcher Download

Wireless Network Watcher to bezpłatne i niewymagające instalacji narzędzie, za pomocą którego możemy uzyskać informacje na temat urządzeń podłączonych do sieci bezprzewodowej WiFi. Jest to szczególnie przydatne, gdy chcemy sprawdzić, jakie urządzenia korzystają z naszej domowej sieci.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i intuicyjna, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy nie powinni mieć z tym najmniejszych problemów. Po otwarciu programu, skanowanie rozpoczyna się automatycznie i już po chwili na liście pojawiają się urządzenia podłączone do sieci. Po uruchomieniu programu w każdej chwili możemy odświeżyć listę, gdyż program nie potrafi jej automatycznie aktualizować.

Każde urządzenie podłączone do sieci WiFi jest skanowane, a program Wireless Network Watcher wyświetla informacje dotyczące adresu IP, adresu MAC, nazwę karty sieciowej oraz opcjonalnie nazwę komputera. Za pomocą programu możemy wybrać kartę sieciową lub sieć do sprawdzenia, zaś po przeprowadzonym skanowaniu możemy utworzyć szczegółowy raport HTML.