Microsoft Office PowerPoint 2010 Download

Microsoft Office PowerPoint 2010 w wydaniu testowym to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia i wyświetlania prezentacji oraz pokazu slajdów. Za pomocą programu Power Point możemy stworzyć bardzo prostą lub złożoną prezentację według własnych wytycznych lub przy użyciu standardowych szablonów. Program jest ściśle zintegrowany z systemem Windows i oferuje szereg przydanych funkcji po polsku jak chociażby interfejs wstążki, podstawowe narzędzia do tworzenia slajdów, przejść, animacji, przycisków itp.

Projektując prezentacje użytkownik może skorzystać z bardzo dużej bazy gotowych szablonów, jak również z narzędzia do tworzenia prostych animacji i różnego rodzaju ruchu na slajdach. Za pomocą Microsoft Office PowerPoint 2010 stworzymy dowolne kształty, diagramy, wykresy, schematy i inne elementy niezbędne do zobrazowania różnych informacji. Wszystkie elemeny programu dostępne są po polsku, dzięki czemu praca z przyciskami, animacjami, przejściami czy nawet dodawaniem tła i tabelek przebiega wygodnie i łatwo.

Rozbudowany interfejs wstążki (Ribbon Menu) pozwala na szybki dostęp do najważniejszych funkcji w narzędziu Microsoftu do tworzenia prezentacji. Z poziomu kolejnych zakładek menu możemy uzyskać dostęp do animacji, przejść, motywów prezentacji, komentarzy i notatek, a także zupełnie podstawowych narzędzi edycji tekstu. PowerPoint posiada również możliwość edycji wyglądu paska narzędziowego, przez co użytkownik w prosty sposób może spersonalizować dostępne funkcje. Warto też wspomnieć o dynamicznych przyciskach i kafelkach, które nie tylko upiększają wygląd prezentacji, ale również znacznie ułatwiają korzystanie z nich. Oczywiście, możemy też korzystać ze zwykłych kształtów.

Aby zainstalować testową, 60-dniową wersję Microsoft Office PowerPoint 2010 należy posiadać konto Live  ID – można je stworzyć podczas rejestracji na stronie Microsoftu. Pozwoli to na otrzymanie klucza PowerPoint 2010 do sprawdzenia tej wersji programu. Wersję testową można pobrać za darmo na określony czas testowania. Nie polecamy natomiast ściągania PowerPoint 2010 z serwisów typu chomikuj, gdzie umieszczane są często zainfekowane wydania.