PC Tools Firewall Plus Download

PC Tools Firewall Plus to bezpłatna zapora sieciowa monitorująca połączenia przychodzące i wychodzące, w celu zapewnienia ochrony przed zagrożeniami z zewnątrz, m.in. trojanami, oprogramowaniem typu keylogger czy malware oraz kradzieżą danych i tożsamości z systemu. Działanie programu nie wpływa na efektywność systemu, przez co można z niego korzystać w trakcie pracy z innym oprogramowaniem. Ochroni Twój komputer przed atakami hakerów oraz sieciowymi intruzami.

Zapora ogniowa kontroluje ruch sieciowy oraz monitoruje aplikacje które łączą się z siecią. Firewall Plus może zatrzymać trojany, backdoory, keyloggery oraz inne zagrożenia, które będą próbowały wykraść osobiste informacje z dysku twardego. PC Tools Firewall Plus to firewall zaprojektowany dla zwykłych użytkowników a nie dla ekspertów, interfejs programu jest bardzo prosty i nie powinien przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom.

Potężny system zapobiegający atakom może zostać skonfigurowany przez użytkownika według własnych potrzeb. PC Tools Firewall Plus należy używać z programem do usuwania oprogramowanie szpiegującego oraz z programem antywirusowym, wtedy też ochrona naszego komputera będzie kompletna i najskuteczniejsza.