Comodo Internet Security Premium Download

Comodo Internet Security to darmowy pakiet, który w pełni zabezpiecza nasz komputer przed wirusami, atakami hakerów, szpiegowaniem, zbieraniem danych i wykradaniem haseł. Dzisiejsze bezpieczeństwo w sieci to priorytet każdego świadomego niebezpieczeństw w sieci użytkownika. Mnóstwo wirusów, infekcji, komponentów szpiegujących etc. Tego typu zagrożenia czekają na każdego użytkownika bez względu na to, czy przegląda Internet, korzysta z poczty elektronicznej czy też portalu społecznościowego.

Comodo Internet Security to prosty w obsłudze i bezpłatny pakiet, w którego skład wchodzi bardzo ceniona i skuteczna zapora systemowa Comodo Firewall oraz program antywirusowy Comodo AntiVirus. Wspomniany Comodo Firewall oferowany w pakiecie Comodo Internet Security zapewnia ochronę komputera dzięki funkcji monitorowania uruchamianych aplikacji. Funkcja ta opiera się na bazie ponad 10 000 rozpoznawanych programów. Oprócz tego program monitoruje sieć, wszystkie protokoły i pakiety, jak również analizuje działania wszystkich zainstalowanych na dysku komputera programów. 

W pakiecie znajdziemy oczywiście najważniejszy składnik, czyli program antywirusowy Comodo AntiVirus. Moduł ten, oprócz ochrony w czasie rzeczywistym posiada również ciekawą funkcję odpowiedzialną za blokowanie dostępu do niektórych elementów w systemie – możemy na przykład zablokować dostęp do ważnego folderu z cennymi dla nas plikami etc. Warto również wspomnieć o niskim zapotrzebowaniu na zasoby systemowe, dzięki czemu program nie spowalnia systemu podczas działania.