Dual Monitor Tools Download

Dual Monitor Tools to paczka narzędzi dla użytkowników systemu Windows, którzy korzystają z dwóch bądź większej liczby monitorów. Wszystkie narzędzia wchodzące w skład Dual Monitor Tools są darmowe i niezależne, dlatego też użytkownik może sam zdecydować któro narzędzie uruchomić a któro pozostawić nieaktywne.

Dostępna narzędzia to:

Swap Screen

Narzędzia to dostarcza skróty klawiaturowe, które sprawiają że praca z wieloma monitorami staje się łatwiejsza. Dzięki narzędziu Swap Screen możemy przesuwać aktywne okno na drugi monitor, minimalizować okna na wybranym monitorze oraz obracać obrazy na wszystkich monitorach. Narzędzie potrafi także ograniczyć ruchy myszy do jednego monitora.

Dual Launcher

To narzędzie pozwala na uruchamianie ulubionych aplikacji za pomocą skrótów klawiszowych, aplikacje pojawią się od razu w ustalonych miejscach na konkretnym monitorze.

Dual Wallpaper

To narzędzie pomaga w zarządzaniu tapetami. Dzięki Dual Wallpaper możemy ustawić różne tapety na każdym monitorze, możemy także rozciągnąć jeden obraz na wiele monitorów.

DisMon

Ta aplikacja pozwala na wyłączenie nieużywanych monitorów podczas korzystania z aplikacji która używa tylko jednego monitora. Po zakończeniu działania aplikacji pozostałe monitory mogą zostać włączone automatycznie.

Dual Snap

To narzędzie pozwala na przeniesienie obrazu z monitora głównego na inny monitor.