Windows 7 USB/DVD Download Tool Download

Kiedy staniesz się posiadaczem oryginalnego klucza licencyjnego systemu operacyjnego Microsoft Windows 7, musisz zdobyć obraz płyty tego systemu w celu jego instalacji. Narzędzie Windows 7 USB/DVD Download tool pozwala na stworzenie kopii dysku systemu Windows 7 w formacie ISO, który będzie mógł być nagramy na płytę DVD bądź też na dysk przenośny USB. By stworzyć odpowiednią płytę DVD oraz dysk flash USB, pobierz i uruchom narzędzie Windows 7 USB/DVD Download tool. Obraz ISO zawiera wszystkie pliki systemu Windows 7, wymagane do poprawnej instalacji. Po pobraniu pliku ISO wystarczy skopiować go na jakiś nośnik w celu instalacji systemu Microsoft Windows 7.

Uwaga: nie można zainstalować systemu operacyjnego Windows 7 z pliku ISO zanim skopiujemy go na dysk Flash USB lub płytę DVD za pomocą Windows 7 USB/DVD Download tool.

Płyta DVD lub dysk Flash USB stworzony za pomocą programu Windows 7 USB/DVD Download tool posiada funkcję auto uruchamiania, dzięki temu jesteśmy w stanie zainstalować system Windows 7 na komputerze nie posiadającym żadnego systemu operacyjnego. W celu instalacji systemu na komputerze z czystym dyskiem musimy zmienić kolejność urządzeń, z których będzie uruchamiany komputer. By tego dokonać, wchodzimy do programu BIOS, i w pierwszej kolejności wybieramy uruchamianie komputera z napędu optycznego bądź dysku USB w zależności od posiadanego nośnika. W celu znalezienia instrukcji dotyczących zmiany priorytetu uruchamiania urządzeń należy zaznajomić się z instrukcją posiadanej płyty głównej.

By poprawnie zainstalować system operacyjny Microsoft Windows 7 należy nagrać tylko jeden plik ISO na nośnik. Zgodnie z licencją systemu Microsoft Windows 7, możesz posiadać jedną kopię systemu oprócz nośnika oryginalnego, która będzie pełniła funkcję kopii zapasowej.