Unstoppable Copier Download

Uszkodzony dysk – w większości przypadków to praktycznie wyrok dla zapisanych na nim danych. Strata jest tym większa, im dane zapisane na pechowym nośniku cenniejsze. Mogą to być zdjęcia, filmy czy dokumenty. Zazwyczaj odzyskanie nawet części utraconych plików jest na wagę złota. W takich momentach nieoceniony może okazać się program Unstoppable Copier.

Unstoppable Copier to bezpłatny program przeznaczony do odzyskiwania danych z uszkodzonych dysków twardych. Uszkodzenia mogą być zarówno fizyczne, jak i programowe – program poradzi sobie z odzyskaniem danych, o ile będzie taka możliwość. Co ciekawe, chodzi nie tylko o dyski twarde, ale również o nośniki w postaci płyt CD, DVD czy Blu-ray.

Jeśli dysk twardy dorobił się błędnych sektorów, zaś stara płyta z ważnymi dla nas materiałami wielu rys, program Unstoppable Copier postara się odzyskać zapisane na takim nośniku pliki. Nie jest to jednak zwykłe kopiowanie tego co się da na dysk – program stara się odzyskać każdy kawałek pliku, a następnie kawałek po kawałku skompletuje całość nadającą się do odczytu.

Korzystając z metody zaproponowanej przez program Unstoppable Copier możemy odzyskać wiele typów plików, takich jak muzyka, filmy, dokumenty czy zdjęcia. Co ciekawe, nawet jeśli niektóre elementy danego pliku zostały trwale uszkodzone, po skompletowaniu wszystkich elementów przez program nadal można korzystać z odzyskanego materiału.

W zdjęciu może brakować jakiegoś kawałka, muzyka może być niepełna, zaś film w pewnym fragmencie ucięty, ale to i tak lepiej niż kompletne utrata wszystkich danych. Systemowy proces kopiowania plików zazwyczaj anuluje kopiowanie lub przenoszenie w momencie, gdy wykryje jakikolwiek błąd. Program Unstoppable Copier zamiast anulowania procesu omija uszkodzony fragment i kopiuje dane dalej.