F-Recovery for SD Download

F-Recovery for SD Card to aplikacja stworzona specjalnie do odzyskiwania danych z kart pamięci SD. Przywraca dane, które zostały sformatowane czy uszkodzone. Obsługuje wszystkie formaty plików video, audio czy zdjęć. Narzędzie skanuje całą kartę pamięci, wydobywa dane, a następnie zapisuje je w wybranym przez nas katalogu.

Odzyskiwanie danych z karty pamięci SD

Obsługa programu ogranicza się do wybrania kilku podstawowych funkcji, natomiast cała reszta wykonywana jest już automatycznie. Najpierw użytkownik musi podłączyć kartę SD do komputera za pomocą czytnika, a następnie wybrać literę karty SD w opcjach programu. Kolejnym krokiem jest wybranie miejsca docelowego, do którego zostaną zapisane odzyskane dane - robimy to w polu "Destination path".

Opcjonalnie, jeśli pamiętamy, jak się nazywał nasz plik, który został usunięty, to możemy wpisać jego nazwę w polu "file name prefix". Po wszystkim wystarczy wcisnąć przycisk "Start", aby rozpocząć proces skanowania karty pamięci i odzyskiwania danych do wskazanej wcześniej lokalizacji.