Stellar PST Viewer Download

Stellar PST Viewer to darmowe narzędzie do odzyskiwania danych z pliku PST. Pliki PST to profile programu pocztowego Outlook, w których zawarte są wszystkie lokalnie zapisane elementy, takie jak wiadomości odebrane przez POP3, wiadomości wysłane, wersje robocze wiadomości, usunięte wiadomości, a także nasze kontakty z Outlooka czy kalendarz. Dzięki programowi Stellar PST Viewer możliwe jest przeglądanie zawartości pliku PST bez importowania go do Outlooka. Co więcej, program radzi sobie z uszkodzonymi profilami Outlooka, których nie da się otworzyć w oryginalnym programie, z powodzeniem zatem posłuży do odzyskania danych z uszkodzonych plików.

Obsługa Stellar PST Viewer jest bardzo prosta, a sam interfejs utrzymany jest w stylistyce programów Microsoftu. Po uruchomieniu należy wskazać plik PST wybranego profilu. Program może samemu wyszukać na naszym dysku takich plików lub możemy je wskazać ręcznie. Następnie plik zostanie przeanalizowany i otwarty. Przeglądanie jego zawartości jest podobne do przeglądania zawartości profilu w Outlooku. Po lewej stronie znajdziemy pasek zakładek, która umożliwiają przełączanie się między poszczególnymi sekcjami, takimi jak Wiadomości, Kontakty, Kalendarz czy Zadania.

Znalezione elementy możemy odzyskać i zapisać poza plikiem PST. Gdy klikniemy prawym przyciskiem myszy na odzyskanej wiadomości e-mail, to w rozwijanym menu znajdziemy dostępne opcje eksportu, dzięki którym możliwe jest zapisanie wiadomości np. w formatach EML, HTML czy PDF.